Follow us

  • facebook
  • instagram
  • Spolupráce
  • Kontakt
Zdravě živená

Inspirace pro lehčí život díky jednoduše zdravějším receptům

  • O mně
  • >Kuchařka VAŘÍME LEHCE<
  • RECEPTY
    • Zdravé snídaně
    • Pečivo
    • Malá jídla & předkrmy & chuťovky
    • Saláty & přílohy
    • Polévky
    • Vegetariánské
    • Ryby & mořské plody
    • Maso
    • Těstoviny & rýže
    • Slané koláče
    • Grilování
    • Sladce & zdravě
    • Ostatní
    • Sladké neřesti
    • Vánoční cukroví
    • Bez lepku
  • ZE ŽIVOTA & INSPIRACE
    • Zážitky z krásných míst a dobrého jídla
    • Moje (nejen food) stories, tipy a postřehy
    • Babytipy & mamatriky
  • Edice receptů
  • O mně
  • >Kuchařka VAŘÍME LEHCE<
  • RECEPTY
    • Zdravé snídaně
    • Pečivo
    • Malá jídla & předkrmy & chuťovky
    • Saláty & přílohy
    • Polévky
    • Vegetariánské
    • Ryby & mořské plody
    • Maso
    • Těstoviny & rýže
    • Slané koláče
    • Grilování
    • Sladce & zdravě
    • Ostatní
    • Sladké neřesti
    • Vánoční cukroví
    • Bez lepku
  • ZE ŽIVOTA & INSPIRACE
    • Zážitky z krásných míst a dobrého jídla
    • Moje (nejen food) stories, tipy a postřehy
    • Babytipy & mamatriky
  • Edice receptů
  • O mně
  • >Kuchařka VAŘÍME LEHCE<
  • RECEPTY
    • Zdravé snídaně
    • Pečivo
    • Malá jídla & předkrmy & chuťovky
    • Saláty & přílohy
    • Polévky
    • Vegetariánské
    • Ryby & mořské plody
    • Maso
    • Těstoviny & rýže
    • Slané koláče
    • Grilování
    • Sladce & zdravě
    • Ostatní
    • Sladké neřesti
    • Vánoční cukroví
    • Bez lepku
  • ZE ŽIVOTA & INSPIRACE
    • Zážitky z krásných míst a dobrého jídla
    • Moje (nejen food) stories, tipy a postřehy
    • Babytipy & mamatriky
  • Edice receptů
Domů » Čerstvé letní ovoce

Čerstvé letní ovoce

Vychutnejte si sezónu voňavého a šťavnatého letního ovoce naplno. Připravte si zdravé zákusky i další dobtoty:

Ovocné tacos (bez lepku)
Celozrnný sypaný koláč s tvarohem a ovocem
Tvarožník z celozrnné krupice
Palačinkové špízy
Tvarohový koláč bez mouky
Tvarohový koláč bez mouky II.
Borůvkový crumble cake – drobenkový koláč bez cukru
Chlebíčky s jahodami a brie
Jahodová celozrnná bublanina
Tvarohové řezy bez mouky
Pohankové ovocné knedlíky
Celozrnná bublanina s třešněmi
Tvarohový dort s jahodami
Cheesecake neboli koláč se sýrem a jahodami
Jáhelník s tvarohem a ovocem
Kokosové knedlíčky s jahodami
Bezlepkový dortík s tvarohem z rýžové mouky
Salát little gem s jahodami
Borůvkový tvarožník
Sypaný tvarohový koláč s rybízem

O mně

Martina Baťhová (Lancingerová)

Po sedmi letech blogování na Vařeništi jsem se rozhodla být 'Zdravě živená' A důvody?

Číst celý příběh

Recepty pro Fitshaker

Recepty pro Forbes.cz

Recepty pro PROŽENY.CZ

Rubriky

  • MÉ RECEPTY
    • Zdravé snídaně
    • Pečivo
    • Malá jídla & předkrmy & chuťovky
    • Saláty & přílohy
    • Polévky
    • Vegetariánské
    • Ryby & mořské plody
    • Maso
    • Těstoviny & rýže
    • Slané koláče
    • Grilování
    • Sladce & zdravě
    • Ostatní
    • Sladké neřesti
    • Vánoční cukroví
    • Bez lepku
  • STARŠÍ PŘÍSPĚVKY Z VAŘENIŠTĚ
  • INSPIRACE OD JINÝCH AUTORŮ
  • ZE ŽIVOTA & INSPIRACE
    • Zážitky z krásných míst a dobrého jídla
    • Moje (nejen food) stories, tipy a postřehy
    • Babytipy & mamatriky
  • –

Hledejte recepty podle ingrediencí

arašídové máslo brynza celer chia chilli chřest cizrnová mouka fazole fazolky feta fíky grep hrášek jackfruit koriandr kuře káva křen limeta lískové ořechy maca maliny mangold maso máta ovesné v ovoce panela pekanové ořechy protein seitan sezam skořice slunečnicová semínka sójová omáčka tahini tamari tempeh treska tuňák těstoviny vlašské ořechy zelí špaldov žampiony

Oblíbení recepty

  1. Vegan “škvarková” pomazánka
    225 shlédnutí
  2. Celerové škvarky
    213 shlédnutí
  3. Vajíčková pomazánka s mrkví
    156 shlédnutí
  4. Jahodová granola s mandlemi
    152 shlédnutí
  5. Lilek s tofu v arašídové omáčce
    100 shlédnutí

Archiv příspěvků

Instagram

Vybavuju si, jak kdysi z jedné spontánní akce a náhody vznikl tenhle skvělý recept. 🙈😃👍Bylo to takhle: Honzík byl ještě celkem malý, stavěli jsme dům a čekali jsme návštěvu. Honzův taťka s bráchou přijeli pomoct na stavbu a Honzova mamka se přijela potěšit Honzíkem. 💖 
A čím bychom je potěšili my? 😮
Tak co máme v lednici? Jé, podmáslí! Každá buchta s podmáslím je skvělá, ne? 🤩Co takhle bábovka, napadlo mě? Nebo co zkusit nějakou buchtu, kterou by se mnou mohl upéct Honzík..? Ještě jsme spolu nic neupekli, a přitom je mi jasný, že by ho to hrozně bavilo… Tak to by chtělo něco jednoduchého.
Vzpomněla jsem si na kakaovou buchtu s jablky, kterou mamka často pekla, když jsem byla malá. 🥰Nebylo v ní sice podmáslí, ale byla nádherně vláčná. Na povrchu byla tmavá poleva a kokos. Ooou – dostala jsem na ní chuť! 🙏A věřila bych, že jí dělala podle nějakého hrnkového receptu. To by bylo přesně něco pro mě a Honzíka. 😏A tak jsme stoupli ke kuchyňské lince. Přisunuli si robota a začali plnit hrnečky a strouhat jablko..upekli jsme to tak nějak od oka a stejně tak připravili i polevu. Bylo to taaak výborný, že jsem později po paměti dala recept dohromady, ale proto, že jsme měli doma jahody a lákalo mě to je přidat, vznikla tato verze. Buchta je krásně vláčná, lahodná.. prostě skvělá a nenáročná.
Recept najdete v carouselu.👈💚
#buchta #jahody #zdraverecepty #peceni #vikend
Vybavuju si, jak kdysi z jedné spontánní akce a náhody vznikl tenhle skvělý recept. 🙈😃👍Bylo to takhle: Honzík byl ještě celkem malý, stavěli jsme dům a čekali jsme návštěvu. Honzův taťka s bráchou přijeli pomoct na stavbu a Honzova mamka se přijela potěšit Honzíkem. 💖 
A čím bychom je potěšili my? 😮
Tak co máme v lednici? Jé, podmáslí! Každá buchta s podmáslím je skvělá, ne? 🤩Co takhle bábovka, napadlo mě? Nebo co zkusit nějakou buchtu, kterou by se mnou mohl upéct Honzík..? Ještě jsme spolu nic neupekli, a přitom je mi jasný, že by ho to hrozně bavilo… Tak to by chtělo něco jednoduchého.
Vzpomněla jsem si na kakaovou buchtu s jablky, kterou mamka často pekla, když jsem byla malá. 🥰Nebylo v ní sice podmáslí, ale byla nádherně vláčná. Na povrchu byla tmavá poleva a kokos. Ooou – dostala jsem na ní chuť! 🙏A věřila bych, že jí dělala podle nějakého hrnkového receptu. To by bylo přesně něco pro mě a Honzíka. 😏A tak jsme stoupli ke kuchyňské lince. Přisunuli si robota a začali plnit hrnečky a strouhat jablko..upekli jsme to tak nějak od oka a stejně tak připravili i polevu. Bylo to taaak výborný, že jsem později po paměti dala recept dohromady, ale proto, že jsme měli doma jahody a lákalo mě to je přidat, vznikla tato verze. Buchta je krásně vláčná, lahodná.. prostě skvělá a nenáročná.
Recept najdete v carouselu.👈💚
#buchta #jahody #zdraverecepty #peceni #vikend
Vybavuju si, jak kdysi z jedné spontánní akce a náhody vznikl tenhle skvělý recept. 🙈😃👍Bylo to takhle: Honzík byl ještě celkem malý, stavěli jsme dům a čekali jsme návštěvu. Honzův taťka s bráchou přijeli pomoct na stavbu a Honzova mamka se přijela potěšit Honzíkem. 💖 
A čím bychom je potěšili my? 😮
Tak co máme v lednici? Jé, podmáslí! Každá buchta s podmáslím je skvělá, ne? 🤩Co takhle bábovka, napadlo mě? Nebo co zkusit nějakou buchtu, kterou by se mnou mohl upéct Honzík..? Ještě jsme spolu nic neupekli, a přitom je mi jasný, že by ho to hrozně bavilo… Tak to by chtělo něco jednoduchého.
Vzpomněla jsem si na kakaovou buchtu s jablky, kterou mamka často pekla, když jsem byla malá. 🥰Nebylo v ní sice podmáslí, ale byla nádherně vláčná. Na povrchu byla tmavá poleva a kokos. Ooou – dostala jsem na ní chuť! 🙏A věřila bych, že jí dělala podle nějakého hrnkového receptu. To by bylo přesně něco pro mě a Honzíka. 😏A tak jsme stoupli ke kuchyňské lince. Přisunuli si robota a začali plnit hrnečky a strouhat jablko..upekli jsme to tak nějak od oka a stejně tak připravili i polevu. Bylo to taaak výborný, že jsem později po paměti dala recept dohromady, ale proto, že jsme měli doma jahody a lákalo mě to je přidat, vznikla tato verze. Buchta je krásně vláčná, lahodná.. prostě skvělá a nenáročná.
Recept najdete v carouselu.👈💚
#buchta #jahody #zdraverecepty #peceni #vikend
Vybavuju si, jak kdysi z jedné spontánní akce a náhody vznikl tenhle skvělý recept. 🙈😃👍Bylo to takhle: Honzík byl ještě celkem malý, stavěli jsme dům a čekali jsme návštěvu. Honzův taťka s bráchou přijeli pomoct na stavbu a Honzova mamka se přijela potěšit Honzíkem. 💖 
A čím bychom je potěšili my? 😮
Tak co máme v lednici? Jé, podmáslí! Každá buchta s podmáslím je skvělá, ne? 🤩Co takhle bábovka, napadlo mě? Nebo co zkusit nějakou buchtu, kterou by se mnou mohl upéct Honzík..? Ještě jsme spolu nic neupekli, a přitom je mi jasný, že by ho to hrozně bavilo… Tak to by chtělo něco jednoduchého.
Vzpomněla jsem si na kakaovou buchtu s jablky, kterou mamka často pekla, když jsem byla malá. 🥰Nebylo v ní sice podmáslí, ale byla nádherně vláčná. Na povrchu byla tmavá poleva a kokos. Ooou – dostala jsem na ní chuť! 🙏A věřila bych, že jí dělala podle nějakého hrnkového receptu. To by bylo přesně něco pro mě a Honzíka. 😏A tak jsme stoupli ke kuchyňské lince. Přisunuli si robota a začali plnit hrnečky a strouhat jablko..upekli jsme to tak nějak od oka a stejně tak připravili i polevu. Bylo to taaak výborný, že jsem později po paměti dala recept dohromady, ale proto, že jsme měli doma jahody a lákalo mě to je přidat, vznikla tato verze. Buchta je krásně vláčná, lahodná.. prostě skvělá a nenáročná.
Recept najdete v carouselu.👈💚
#buchta #jahody #zdraverecepty #peceni #vikend
•
Follow
Vybavuju si, jak kdysi z jedné spontánní akce a náhody vznikl tenhle skvělý recept. 🙈😃👍Bylo to takhle: Honzík byl ještě celkem malý, stavěli jsme dům a čekali jsme návštěvu. Honzův taťka s bráchou přijeli pomoct na stavbu a Honzova mamka se přijela potěšit Honzíkem. 💖 A čím bychom je potěšili my? 😮 Tak co máme v lednici? Jé, podmáslí! Každá buchta s podmáslím je skvělá, ne? 🤩Co takhle bábovka, napadlo mě? Nebo co zkusit nějakou buchtu, kterou by se mnou mohl upéct Honzík..? Ještě jsme spolu nic neupekli, a přitom je mi jasný, že by ho to hrozně bavilo… Tak to by chtělo něco jednoduchého. Vzpomněla jsem si na kakaovou buchtu s jablky, kterou mamka často pekla, když jsem byla malá. 🥰Nebylo v ní sice podmáslí, ale byla nádherně vláčná. Na povrchu byla tmavá poleva a kokos. Ooou – dostala jsem na ní chuť! 🙏A věřila bych, že jí dělala podle nějakého hrnkového receptu. To by bylo přesně něco pro mě a Honzíka. 😏A tak jsme stoupli ke kuchyňské lince. Přisunuli si robota a začali plnit hrnečky a strouhat jablko..upekli jsme to tak nějak od oka a stejně tak připravili i polevu. Bylo to taaak výborný, že jsem později po paměti dala recept dohromady, ale proto, že jsme měli doma jahody a lákalo mě to je přidat, vznikla tato verze. Buchta je krásně vláčná, lahodná.. prostě skvělá a nenáročná. Recept najdete v carouselu.👈💚 #buchta #jahody #zdraverecepty #peceni #vikend
5 days ago
View on Instagram |
1/9
Moje oblíbené biohackerské @powerlogy_cz co chvíli představuje úžasné novinky - od potravin po doplňky stravy - a tohle je jedna z mých oblíbených. Kokosovo-brusinková kaše si v mojí špajce získala své místo hned vedle proteinové jahodové kaše, granol a nejdokonalejších ořechových másel též značky. Jejich kolageny a další mám seřazené v jiné pasáži 😃⁠
Kdybych měla jmenovat značku, které opravdu věřím, že si zakládá na vysoké kvalitě, vynikajícím složení a skvělé chuti, bude to Powerology. Zakladatele Dušana jsem kdysi měla možnost potkat osobně, když firma byla ještě mladičká, ale ve své vizi viditelně naprosto zralá a stabilní, a bylo evidentní, že on má ve svém záměru i ve vztahu ke svému zdraví jasno a přesně to proudí DNA firmy. A myslím si, že právě proto neměli zákazníci důvod se odvracet a naopak se na ně nabalovali další a další a značka tak mohla a může dále rozvíjet své úžasné portfolio. ⁠
🔥Nezapomeňte, že stále můžete využívat kód zdravezivena5, který platí i na zlevněné produkty.
#zdravastrava #zdravejidlo #biohacking #zdravi #snidane
Moje oblíbené biohackerské @powerlogy_cz co chvíli představuje úžasné novinky - od potravin po doplňky stravy - a tohle je jedna z mých oblíbených. Kokosovo-brusinková kaše si v mojí špajce získala své místo hned vedle proteinové jahodové kaše, granol a nejdokonalejších ořechových másel též značky. Jejich kolageny a další mám seřazené v jiné pasáži 😃⁠
Kdybych měla jmenovat značku, které opravdu věřím, že si zakládá na vysoké kvalitě, vynikajícím složení a skvělé chuti, bude to Powerology. Zakladatele Dušana jsem kdysi měla možnost potkat osobně, když firma byla ještě mladičká, ale ve své vizi viditelně naprosto zralá a stabilní, a bylo evidentní, že on má ve svém záměru i ve vztahu ke svému zdraví jasno a přesně to proudí DNA firmy. A myslím si, že právě proto neměli zákazníci důvod se odvracet a naopak se na ně nabalovali další a další a značka tak mohla a může dále rozvíjet své úžasné portfolio. ⁠
🔥Nezapomeňte, že stále můžete využívat kód zdravezivena5, který platí i na zlevněné produkty.
#zdravastrava #zdravejidlo #biohacking #zdravi #snidane
Moje oblíbené biohackerské @powerlogy_cz co chvíli představuje úžasné novinky - od potravin po doplňky stravy - a tohle je jedna z mých oblíbených. Kokosovo-brusinková kaše si v mojí špajce získala své místo hned vedle proteinové jahodové kaše, granol a nejdokonalejších ořechových másel též značky. Jejich kolageny a další mám seřazené v jiné pasáži 😃⁠
Kdybych měla jmenovat značku, které opravdu věřím, že si zakládá na vysoké kvalitě, vynikajícím složení a skvělé chuti, bude to Powerology. Zakladatele Dušana jsem kdysi měla možnost potkat osobně, když firma byla ještě mladičká, ale ve své vizi viditelně naprosto zralá a stabilní, a bylo evidentní, že on má ve svém záměru i ve vztahu ke svému zdraví jasno a přesně to proudí DNA firmy. A myslím si, že právě proto neměli zákazníci důvod se odvracet a naopak se na ně nabalovali další a další a značka tak mohla a může dále rozvíjet své úžasné portfolio. ⁠
🔥Nezapomeňte, že stále můžete využívat kód zdravezivena5, který platí i na zlevněné produkty.
#zdravastrava #zdravejidlo #biohacking #zdravi #snidane
•
Follow
Moje oblíbené biohackerské @powerlogy_cz co chvíli představuje úžasné novinky - od potravin po doplňky stravy - a tohle je jedna z mých oblíbených. Kokosovo-brusinková kaše si v mojí špajce získala své místo hned vedle proteinové jahodové kaše, granol a nejdokonalejších ořechových másel též značky. Jejich kolageny a další mám seřazené v jiné pasáži 😃⁠ Kdybych měla jmenovat značku, které opravdu věřím, že si zakládá na vysoké kvalitě, vynikajícím složení a skvělé chuti, bude to Powerology. Zakladatele Dušana jsem kdysi měla možnost potkat osobně, když firma byla ještě mladičká, ale ve své vizi viditelně naprosto zralá a stabilní, a bylo evidentní, že on má ve svém záměru i ve vztahu ke svému zdraví jasno a přesně to proudí DNA firmy. A myslím si, že právě proto neměli zákazníci důvod se odvracet a naopak se na ně nabalovali další a další a značka tak mohla a může dále rozvíjet své úžasné portfolio. ⁠ 🔥Nezapomeňte, že stále můžete využívat kód zdravezivena5, který platí i na zlevněné produkty. #zdravastrava #zdravejidlo #biohacking #zdravi #snidane
6 days ago
View on Instagram |
2/9
Možná si už podle videa říkáte: ,,.To vypadá dobře!” Ale víte, já vlastně nenatočila velikou část toho, co by vás ještě mohlo ve @fajnpark_chlumec v Chlumci nad Cidlinou nadchnout. A vlastně jsme toho ani nestihli dost projít, protože jsme nepočítali, že bychom zde klidně mohli strávit celý den. Lodičky, ufo auta, trampolíny, prolézačky v příjemném stínu stromů, zvířátka... Jo a vystoupení v amfiteátru...Jakože fakt velká pecka 🤩👍 Sem jsme rozhodně nejeli naposled🙂👍
#vylet #srodinou #vyletsrodinou #vyletsdetmi #zabava
•
Follow
Možná si už podle videa říkáte: ,,.To vypadá dobře!” Ale víte, já vlastně nenatočila velikou část toho, co by vás ještě mohlo ve @fajnpark_chlumec v Chlumci nad Cidlinou nadchnout. A vlastně jsme toho ani nestihli dost projít, protože jsme nepočítali, že bychom zde klidně mohli strávit celý den. Lodičky, ufo auta, trampolíny, prolézačky v příjemném stínu stromů, zvířátka... Jo a vystoupení v amfiteátru...Jakože fakt velká pecka 🤩👍 Sem jsme rozhodně nejeli naposled🙂👍 #vylet #srodinou #vyletsrodinou #vyletsdetmi #zabava
1 week ago
View on Instagram |
3/9
Možná přemýšlíte, čím si ten Den dětí s dětmi vylepšit.. 💖anebo hledáte inspiraci na nějakou dětskou párty.. 🥳navíc konec školního roku se blíží 🙂 tak přidávám inspiraci na palačinkové špízy 🍡
Stačí udělat hodně palačinkového těsta a polovinu odbarvit kakaem. Ty světlé potírám marmoškou, ty tmavé oslazeným tvarohem (doporučuju tužší, třeba od Madety). Srolované nechte chvíli tuhnout v lednici, pak nakrájíte a prokládáte na špejli ovocem. 
📸 pro @decodoma.cz 
#palacinky #prodeti #dendeti #detskaoslava #varenisdetmi
•
Follow
Možná přemýšlíte, čím si ten Den dětí s dětmi vylepšit.. 💖anebo hledáte inspiraci na nějakou dětskou párty.. 🥳navíc konec školního roku se blíží 🙂 tak přidávám inspiraci na palačinkové špízy 🍡 Stačí udělat hodně palačinkového těsta a polovinu odbarvit kakaem. Ty světlé potírám marmoškou, ty tmavé oslazeným tvarohem (doporučuju tužší, třeba od Madety). Srolované nechte chvíli tuhnout v lednici, pak nakrájíte a prokládáte na špejli ovocem. 📸 pro @decodoma.cz #palacinky #prodeti #dendeti #detskaoslava #varenisdetmi
2 weeks ago
View on Instagram |
4/9
Světlý, celozrnný nebo tmavý, s ovocem i bez.. sypaný koláč s tvarohem je zkrátka jistota, když chcete rodinu nebo návštěvu potěšit super lahodným dezertem, a to i v případě, že nesnášíte pečení. 🙈Tenhle úžasný koláč se totiž obejde bez složitostí, dlouhé přípravy a je i pro naprosté začátečníky! 
V carouselu najdete recept i fotky více alternativ 👈👈👌
#peceni #tvaroh #tvarohovykolac #vikend #zdraverecepty
Světlý, celozrnný nebo tmavý, s ovocem i bez.. sypaný koláč s tvarohem je zkrátka jistota, když chcete rodinu nebo návštěvu potěšit super lahodným dezertem, a to i v případě, že nesnášíte pečení. 🙈Tenhle úžasný koláč se totiž obejde bez složitostí, dlouhé přípravy a je i pro naprosté začátečníky! 
V carouselu najdete recept i fotky více alternativ 👈👈👌
#peceni #tvaroh #tvarohovykolac #vikend #zdraverecepty
Světlý, celozrnný nebo tmavý, s ovocem i bez.. sypaný koláč s tvarohem je zkrátka jistota, když chcete rodinu nebo návštěvu potěšit super lahodným dezertem, a to i v případě, že nesnášíte pečení. 🙈Tenhle úžasný koláč se totiž obejde bez složitostí, dlouhé přípravy a je i pro naprosté začátečníky! 
V carouselu najdete recept i fotky více alternativ 👈👈👌
#peceni #tvaroh #tvarohovykolac #vikend #zdraverecepty
Světlý, celozrnný nebo tmavý, s ovocem i bez.. sypaný koláč s tvarohem je zkrátka jistota, když chcete rodinu nebo návštěvu potěšit super lahodným dezertem, a to i v případě, že nesnášíte pečení. 🙈Tenhle úžasný koláč se totiž obejde bez složitostí, dlouhé přípravy a je i pro naprosté začátečníky! 
V carouselu najdete recept i fotky více alternativ 👈👈👌
#peceni #tvaroh #tvarohovykolac #vikend #zdraverecepty
Světlý, celozrnný nebo tmavý, s ovocem i bez.. sypaný koláč s tvarohem je zkrátka jistota, když chcete rodinu nebo návštěvu potěšit super lahodným dezertem, a to i v případě, že nesnášíte pečení. 🙈Tenhle úžasný koláč se totiž obejde bez složitostí, dlouhé přípravy a je i pro naprosté začátečníky! 
V carouselu najdete recept i fotky více alternativ 👈👈👌
#peceni #tvaroh #tvarohovykolac #vikend #zdraverecepty
•
Follow
Světlý, celozrnný nebo tmavý, s ovocem i bez.. sypaný koláč s tvarohem je zkrátka jistota, když chcete rodinu nebo návštěvu potěšit super lahodným dezertem, a to i v případě, že nesnášíte pečení. 🙈Tenhle úžasný koláč se totiž obejde bez složitostí, dlouhé přípravy a je i pro naprosté začátečníky! V carouselu najdete recept i fotky více alternativ 👈👈👌 #peceni #tvaroh #tvarohovykolac #vikend #zdraverecepty
2 weeks ago
View on Instagram |
5/9
Aby se salát stal plnohodnotným jídlem, měl by obsahovat bílkoviny, sacharidy a tuky.. a taky by nám měl chutnat 🙂 Přidávám svůj oblíbený recept na bramborový salát s fazolkami, který splňuje předpoklad pro to stát se osvěžujícím i výživným  hlavním chodem.
#salat #zdravejidlo #zdrave #jidlo #zdraverecepty
⁠
Ingredience na 2 porce: ⁠
300 – 350 g brambor vařených ve slupce (drobných)⁠
100 g zelených fazolek ⁠
Hrst polníčku⁠
2 lžíce olivového oleje⁠
2 lžičky jablečného nebo bílého vinného octa⁠
½ lžičky dijonské hořčice⁠
1 lžíce nakrájených sušených rajčat v oleji⁠
1 lžíce nakrájené pažitky⁠
½ lžičky tymiánu ⁠
Sůl⁠
Pepř ⁠
Vejce vařená natvrdo (1 - 3 vejce na porci - záleží na každém :) )⁠
⁠
Postup:⁠
Brambory překrojte napůl (nebo na menší kusy) a vložte do mísy. ⁠
Fazolky vložte do vroucí osolené vody a vařte asi 4 minuty na skus. Sceďte, přendejte do ledové vody a po chvíli opět sceďte a nechte okapat.⁠
K bramborám přidejte fazolky a polníček.⁠
V misce promíchejte olej, ocet, hořčici, nakrájená rajčata, pažitku a tymián, sůl a pepř. ⁠
Zálivkou přelijte salát a zlehka promíchejte. ⁠
Salát naservírujte na talíře.⁠
Oloupaná vejce nakrájejte na plátky a salát vejcem obložte. Můžete ozdobit jedlými kvítky. ⁠
Aby se salát stal plnohodnotným jídlem, měl by obsahovat bílkoviny, sacharidy a tuky.. a taky by nám měl chutnat 🙂 Přidávám svůj oblíbený recept na bramborový salát s fazolkami, který splňuje předpoklad pro to stát se osvěžujícím i výživným  hlavním chodem.
#salat #zdravejidlo #zdrave #jidlo #zdraverecepty
⁠
Ingredience na 2 porce: ⁠
300 – 350 g brambor vařených ve slupce (drobných)⁠
100 g zelených fazolek ⁠
Hrst polníčku⁠
2 lžíce olivového oleje⁠
2 lžičky jablečného nebo bílého vinného octa⁠
½ lžičky dijonské hořčice⁠
1 lžíce nakrájených sušených rajčat v oleji⁠
1 lžíce nakrájené pažitky⁠
½ lžičky tymiánu ⁠
Sůl⁠
Pepř ⁠
Vejce vařená natvrdo (1 - 3 vejce na porci - záleží na každém :) )⁠
⁠
Postup:⁠
Brambory překrojte napůl (nebo na menší kusy) a vložte do mísy. ⁠
Fazolky vložte do vroucí osolené vody a vařte asi 4 minuty na skus. Sceďte, přendejte do ledové vody a po chvíli opět sceďte a nechte okapat.⁠
K bramborám přidejte fazolky a polníček.⁠
V misce promíchejte olej, ocet, hořčici, nakrájená rajčata, pažitku a tymián, sůl a pepř. ⁠
Zálivkou přelijte salát a zlehka promíchejte. ⁠
Salát naservírujte na talíře.⁠
Oloupaná vejce nakrájejte na plátky a salát vejcem obložte. Můžete ozdobit jedlými kvítky. ⁠
•
Follow
Aby se salát stal plnohodnotným jídlem, měl by obsahovat bílkoviny, sacharidy a tuky.. a taky by nám měl chutnat 🙂 Přidávám svůj oblíbený recept na bramborový salát s fazolkami, který splňuje předpoklad pro to stát se osvěžujícím i výživným hlavním chodem. #salat #zdravejidlo #zdrave #jidlo #zdraverecepty ⁠ Ingredience na 2 porce: ⁠ 300 – 350 g brambor vařených ve slupce (drobných)⁠ 100 g zelených fazolek ⁠ Hrst polníčku⁠ 2 lžíce olivového oleje⁠ 2 lžičky jablečného nebo bílého vinného octa⁠ ½ lžičky dijonské hořčice⁠ 1 lžíce nakrájených sušených rajčat v oleji⁠ 1 lžíce nakrájené pažitky⁠ ½ lžičky tymiánu ⁠ Sůl⁠ Pepř ⁠ Vejce vařená natvrdo (1 - 3 vejce na porci - záleží na každém :) )⁠ ⁠ Postup:⁠ Brambory překrojte napůl (nebo na menší kusy) a vložte do mísy. ⁠ Fazolky vložte do vroucí osolené vody a vařte asi 4 minuty na skus. Sceďte, přendejte do ledové vody a po chvíli opět sceďte a nechte okapat.⁠ K bramborám přidejte fazolky a polníček.⁠ V misce promíchejte olej, ocet, hořčici, nakrájená rajčata, pažitku a tymián, sůl a pepř. ⁠ Zálivkou přelijte salát a zlehka promíchejte. ⁠ Salát naservírujte na talíře.⁠ Oloupaná vejce nakrájejte na plátky a salát vejcem obložte. Můžete ozdobit jedlými kvítky. ⁠
2 weeks ago
View on Instagram |
6/9
Jídlo při kojení - velké téma, ke kterému máte určitě co říct! Tak pojďme na to! 
👉Jak jste to (ne)řešily? Vyhýbaly jste se nadýmavým potravinám, pikantnímu koření, kávě nebo čokoládě? 
Já jsem se u Honzíka bála hrozně.. vyloučila jsem prakticky vše, co by ho mohlo dráždit. 😵‍💫 Chtěla jsem sice věřit myšlence, že není možné, aby jídlo ovlivňovalo bolesti bříška, ale stejně jsem se bála to zkusit. U Kuby už jsem se osmělila a zkusila jsem FAZOLE😮 Co se stalo? Nic 🥳 Je mu přes dva měsíce a naštěstí se mu trávení dává snad celkem do rychtyku🙏. Přiznávám, že dáváme Baby Calm.. A na zařazování nových potravin jdu postupně a opatrně. Každopádně jestli jsem se předtím rok týrala zbytečně, je mi to upřímně líto a třeba by nebyl Honzík tak mlsnej 😃 Dočetla jsem se totiž, že se do mléka dostávají z jídla aromatické látky 😃

🫳Jaký máte názor a zkušenosti vy? Vysledovaly jste, jestli nějaké potraviny nebo nápoje vašemu mimi vadí?
#kojeni #miminko #deti
•
Follow
Jídlo při kojení - velké téma, ke kterému máte určitě co říct! Tak pojďme na to! 👉Jak jste to (ne)řešily? Vyhýbaly jste se nadýmavým potravinám, pikantnímu koření, kávě nebo čokoládě? Já jsem se u Honzíka bála hrozně.. vyloučila jsem prakticky vše, co by ho mohlo dráždit. 😵‍💫 Chtěla jsem sice věřit myšlence, že není možné, aby jídlo ovlivňovalo bolesti bříška, ale stejně jsem se bála to zkusit. U Kuby už jsem se osmělila a zkusila jsem FAZOLE😮 Co se stalo? Nic 🥳 Je mu přes dva měsíce a naštěstí se mu trávení dává snad celkem do rychtyku🙏. Přiznávám, že dáváme Baby Calm.. A na zařazování nových potravin jdu postupně a opatrně. Každopádně jestli jsem se předtím rok týrala zbytečně, je mi to upřímně líto a třeba by nebyl Honzík tak mlsnej 😃 Dočetla jsem se totiž, že se do mléka dostávají z jídla aromatické látky 😃 🫳Jaký máte názor a zkušenosti vy? Vysledovaly jste, jestli nějaké potraviny nebo nápoje vašemu mimi vadí? #kojeni #miminko #deti
3 weeks ago
View on Instagram |
7/9
Ledoví muži se ještě prý chvíli zdrží, tak tady jedna bramboračka na zahřátí...🔥tak jak jí dělám já a jak jí doma milujeme.💚
Recept najdete v carouselu.👈👈
#polevka #bramboracka #zdraverecepty #jidlo #zdravejidlo 
⁠
📸pro Forbes
Ledoví muži se ještě prý chvíli zdrží, tak tady jedna bramboračka na zahřátí...🔥tak jak jí dělám já a jak jí doma milujeme.💚
Recept najdete v carouselu.👈👈
#polevka #bramboracka #zdraverecepty #jidlo #zdravejidlo 
⁠
📸pro Forbes
Ledoví muži se ještě prý chvíli zdrží, tak tady jedna bramboračka na zahřátí...🔥tak jak jí dělám já a jak jí doma milujeme.💚
Recept najdete v carouselu.👈👈
#polevka #bramboracka #zdraverecepty #jidlo #zdravejidlo 
⁠
📸pro Forbes
Ledoví muži se ještě prý chvíli zdrží, tak tady jedna bramboračka na zahřátí...🔥tak jak jí dělám já a jak jí doma milujeme.💚
Recept najdete v carouselu.👈👈
#polevka #bramboracka #zdraverecepty #jidlo #zdravejidlo 
⁠
📸pro Forbes
•
Follow
Ledoví muži se ještě prý chvíli zdrží, tak tady jedna bramboračka na zahřátí...🔥tak jak jí dělám já a jak jí doma milujeme.💚 Recept najdete v carouselu.👈👈 #polevka #bramboracka #zdraverecepty #jidlo #zdravejidlo ⁠ 📸pro Forbes
4 weeks ago
View on Instagram |
8/9
Ví se, že omega-3 jsou pro naše zdraví nezbytné a jsou také známy studie, které dle Státního zdravotního ústavu potvrzují, že lidé s vyšší hladinou omega-3 mastných kyselin EPA a DHA v krvi žijí déle.❤️ V Japonsku dokonce vznikl výzkum, podle kterého jsou tito lidé i „šťastnější“ 🙂 Češi a obecně střední Evropa patří k oblastem s jedněmi z nejnižších hladin EPA a DHA v krvi na světě 👎. Taky je známým faktem, že u nás patří kardiovaskulární onemocnění k nejčastějším příčinám úmrtí. Jasně, není to jen o „omegách“. Alfou omegou je celkový životní styl, nicméně strava je naprosto stěžejním pilířem. Pokud tedy pro sebe můžeme něco dělat, měli bychom si dát do pořádku to, co jíme 🥒🥑🍅Každopádně, i když jíme zdravě, pořád nám ty omega-3 jaksi schází a je potřeba je doplňovat (a taky ubrat na zdrojích omega-6). Já i Honza jsme už v minulosti suplementy užívali a užíváme. Především v těhotenství🤰 jsem byla pečlivá a nezapomínám ani při kojení, protože to je období, kdy tuto složku nezbytnou pro zdravý vývoj, získává miminko od vás. Aktuálně všichni užíváme vysoce kvalitní produkty @nfo.global . Na webu si můžete vybrat z několika variant omega-3, případně si můžete udělat test, který produkt bude právě pro vás ten nej. My jsme si nejvíc oblíbili kapsle krilový olej s astaxanthinem a zkoušíme i tekutý olej s citronovou příchutí. Chci kvitovat, že se mi ani jeden „nevrací“ 👍a necítím takovou tu rybí pachuť třeba hodinu po požití, což se mi produktů jiných značek stávalo. 😵‍💫A skvělé jsou i kapsličky pro děti, které krásně voní po pomeranči a Honzík si je chodí zobat dobrovolně, což je naprostá paráda👍🙂

💝Mám pro vás jako dáreček slevový kód pro první objednávku na 25%. Kód je MARTINA25
#zdravyzivot #zdravi #zdravyzivotnystyl #jidlo
Ví se, že omega-3 jsou pro naše zdraví nezbytné a jsou také známy studie, které dle Státního zdravotního ústavu potvrzují, že lidé s vyšší hladinou omega-3 mastných kyselin EPA a DHA v krvi žijí déle.❤️ V Japonsku dokonce vznikl výzkum, podle kterého jsou tito lidé i „šťastnější“ 🙂 Češi a obecně střední Evropa patří k oblastem s jedněmi z nejnižších hladin EPA a DHA v krvi na světě 👎. Taky je známým faktem, že u nás patří kardiovaskulární onemocnění k nejčastějším příčinám úmrtí. Jasně, není to jen o „omegách“. Alfou omegou je celkový životní styl, nicméně strava je naprosto stěžejním pilířem. Pokud tedy pro sebe můžeme něco dělat, měli bychom si dát do pořádku to, co jíme 🥒🥑🍅Každopádně, i když jíme zdravě, pořád nám ty omega-3 jaksi schází a je potřeba je doplňovat (a taky ubrat na zdrojích omega-6). Já i Honza jsme už v minulosti suplementy užívali a užíváme. Především v těhotenství🤰 jsem byla pečlivá a nezapomínám ani při kojení, protože to je období, kdy tuto složku nezbytnou pro zdravý vývoj, získává miminko od vás. Aktuálně všichni užíváme vysoce kvalitní produkty @nfo.global . Na webu si můžete vybrat z několika variant omega-3, případně si můžete udělat test, který produkt bude právě pro vás ten nej. My jsme si nejvíc oblíbili kapsle krilový olej s astaxanthinem a zkoušíme i tekutý olej s citronovou příchutí. Chci kvitovat, že se mi ani jeden „nevrací“ 👍a necítím takovou tu rybí pachuť třeba hodinu po požití, což se mi produktů jiných značek stávalo. 😵‍💫A skvělé jsou i kapsličky pro děti, které krásně voní po pomeranči a Honzík si je chodí zobat dobrovolně, což je naprostá paráda👍🙂

💝Mám pro vás jako dáreček slevový kód pro první objednávku na 25%. Kód je MARTINA25
#zdravyzivot #zdravi #zdravyzivotnystyl #jidlo
Ví se, že omega-3 jsou pro naše zdraví nezbytné a jsou také známy studie, které dle Státního zdravotního ústavu potvrzují, že lidé s vyšší hladinou omega-3 mastných kyselin EPA a DHA v krvi žijí déle.❤️ V Japonsku dokonce vznikl výzkum, podle kterého jsou tito lidé i „šťastnější“ 🙂 Češi a obecně střední Evropa patří k oblastem s jedněmi z nejnižších hladin EPA a DHA v krvi na světě 👎. Taky je známým faktem, že u nás patří kardiovaskulární onemocnění k nejčastějším příčinám úmrtí. Jasně, není to jen o „omegách“. Alfou omegou je celkový životní styl, nicméně strava je naprosto stěžejním pilířem. Pokud tedy pro sebe můžeme něco dělat, měli bychom si dát do pořádku to, co jíme 🥒🥑🍅Každopádně, i když jíme zdravě, pořád nám ty omega-3 jaksi schází a je potřeba je doplňovat (a taky ubrat na zdrojích omega-6). Já i Honza jsme už v minulosti suplementy užívali a užíváme. Především v těhotenství🤰 jsem byla pečlivá a nezapomínám ani při kojení, protože to je období, kdy tuto složku nezbytnou pro zdravý vývoj, získává miminko od vás. Aktuálně všichni užíváme vysoce kvalitní produkty @nfo.global . Na webu si můžete vybrat z několika variant omega-3, případně si můžete udělat test, který produkt bude právě pro vás ten nej. My jsme si nejvíc oblíbili kapsle krilový olej s astaxanthinem a zkoušíme i tekutý olej s citronovou příchutí. Chci kvitovat, že se mi ani jeden „nevrací“ 👍a necítím takovou tu rybí pachuť třeba hodinu po požití, což se mi produktů jiných značek stávalo. 😵‍💫A skvělé jsou i kapsličky pro děti, které krásně voní po pomeranči a Honzík si je chodí zobat dobrovolně, což je naprostá paráda👍🙂

💝Mám pro vás jako dáreček slevový kód pro první objednávku na 25%. Kód je MARTINA25
#zdravyzivot #zdravi #zdravyzivotnystyl #jidlo
Ví se, že omega-3 jsou pro naše zdraví nezbytné a jsou také známy studie, které dle Státního zdravotního ústavu potvrzují, že lidé s vyšší hladinou omega-3 mastných kyselin EPA a DHA v krvi žijí déle.❤️ V Japonsku dokonce vznikl výzkum, podle kterého jsou tito lidé i „šťastnější“ 🙂 Češi a obecně střední Evropa patří k oblastem s jedněmi z nejnižších hladin EPA a DHA v krvi na světě 👎. Taky je známým faktem, že u nás patří kardiovaskulární onemocnění k nejčastějším příčinám úmrtí. Jasně, není to jen o „omegách“. Alfou omegou je celkový životní styl, nicméně strava je naprosto stěžejním pilířem. Pokud tedy pro sebe můžeme něco dělat, měli bychom si dát do pořádku to, co jíme 🥒🥑🍅Každopádně, i když jíme zdravě, pořád nám ty omega-3 jaksi schází a je potřeba je doplňovat (a taky ubrat na zdrojích omega-6). Já i Honza jsme už v minulosti suplementy užívali a užíváme. Především v těhotenství🤰 jsem byla pečlivá a nezapomínám ani při kojení, protože to je období, kdy tuto složku nezbytnou pro zdravý vývoj, získává miminko od vás. Aktuálně všichni užíváme vysoce kvalitní produkty @nfo.global . Na webu si můžete vybrat z několika variant omega-3, případně si můžete udělat test, který produkt bude právě pro vás ten nej. My jsme si nejvíc oblíbili kapsle krilový olej s astaxanthinem a zkoušíme i tekutý olej s citronovou příchutí. Chci kvitovat, že se mi ani jeden „nevrací“ 👍a necítím takovou tu rybí pachuť třeba hodinu po požití, což se mi produktů jiných značek stávalo. 😵‍💫A skvělé jsou i kapsličky pro děti, které krásně voní po pomeranči a Honzík si je chodí zobat dobrovolně, což je naprostá paráda👍🙂

💝Mám pro vás jako dáreček slevový kód pro první objednávku na 25%. Kód je MARTINA25
#zdravyzivot #zdravi #zdravyzivotnystyl #jidlo
Ví se, že omega-3 jsou pro naše zdraví nezbytné a jsou také známy studie, které dle Státního zdravotního ústavu potvrzují, že lidé s vyšší hladinou omega-3 mastných kyselin EPA a DHA v krvi žijí déle.❤️ V Japonsku dokonce vznikl výzkum, podle kterého jsou tito lidé i „šťastnější“ 🙂 Češi a obecně střední Evropa patří k oblastem s jedněmi z nejnižších hladin EPA a DHA v krvi na světě 👎. Taky je známým faktem, že u nás patří kardiovaskulární onemocnění k nejčastějším příčinám úmrtí. Jasně, není to jen o „omegách“. Alfou omegou je celkový životní styl, nicméně strava je naprosto stěžejním pilířem. Pokud tedy pro sebe můžeme něco dělat, měli bychom si dát do pořádku to, co jíme 🥒🥑🍅Každopádně, i když jíme zdravě, pořád nám ty omega-3 jaksi schází a je potřeba je doplňovat (a taky ubrat na zdrojích omega-6). Já i Honza jsme už v minulosti suplementy užívali a užíváme. Především v těhotenství🤰 jsem byla pečlivá a nezapomínám ani při kojení, protože to je období, kdy tuto složku nezbytnou pro zdravý vývoj, získává miminko od vás. Aktuálně všichni užíváme vysoce kvalitní produkty @nfo.global . Na webu si můžete vybrat z několika variant omega-3, případně si můžete udělat test, který produkt bude právě pro vás ten nej. My jsme si nejvíc oblíbili kapsle krilový olej s astaxanthinem a zkoušíme i tekutý olej s citronovou příchutí. Chci kvitovat, že se mi ani jeden „nevrací“ 👍a necítím takovou tu rybí pachuť třeba hodinu po požití, což se mi produktů jiných značek stávalo. 😵‍💫A skvělé jsou i kapsličky pro děti, které krásně voní po pomeranči a Honzík si je chodí zobat dobrovolně, což je naprostá paráda👍🙂

💝Mám pro vás jako dáreček slevový kód pro první objednávku na 25%. Kód je MARTINA25
#zdravyzivot #zdravi #zdravyzivotnystyl #jidlo
Ví se, že omega-3 jsou pro naše zdraví nezbytné a jsou také známy studie, které dle Státního zdravotního ústavu potvrzují, že lidé s vyšší hladinou omega-3 mastných kyselin EPA a DHA v krvi žijí déle.❤️ V Japonsku dokonce vznikl výzkum, podle kterého jsou tito lidé i „šťastnější“ 🙂 Češi a obecně střední Evropa patří k oblastem s jedněmi z nejnižších hladin EPA a DHA v krvi na světě 👎. Taky je známým faktem, že u nás patří kardiovaskulární onemocnění k nejčastějším příčinám úmrtí. Jasně, není to jen o „omegách“. Alfou omegou je celkový životní styl, nicméně strava je naprosto stěžejním pilířem. Pokud tedy pro sebe můžeme něco dělat, měli bychom si dát do pořádku to, co jíme 🥒🥑🍅Každopádně, i když jíme zdravě, pořád nám ty omega-3 jaksi schází a je potřeba je doplňovat (a taky ubrat na zdrojích omega-6). Já i Honza jsme už v minulosti suplementy užívali a užíváme. Především v těhotenství🤰 jsem byla pečlivá a nezapomínám ani při kojení, protože to je období, kdy tuto složku nezbytnou pro zdravý vývoj, získává miminko od vás. Aktuálně všichni užíváme vysoce kvalitní produkty @nfo.global . Na webu si můžete vybrat z několika variant omega-3, případně si můžete udělat test, který produkt bude právě pro vás ten nej. My jsme si nejvíc oblíbili kapsle krilový olej s astaxanthinem a zkoušíme i tekutý olej s citronovou příchutí. Chci kvitovat, že se mi ani jeden „nevrací“ 👍a necítím takovou tu rybí pachuť třeba hodinu po požití, což se mi produktů jiných značek stávalo. 😵‍💫A skvělé jsou i kapsličky pro děti, které krásně voní po pomeranči a Honzík si je chodí zobat dobrovolně, což je naprostá paráda👍🙂

💝Mám pro vás jako dáreček slevový kód pro první objednávku na 25%. Kód je MARTINA25
#zdravyzivot #zdravi #zdravyzivotnystyl #jidlo
Ví se, že omega-3 jsou pro naše zdraví nezbytné a jsou také známy studie, které dle Státního zdravotního ústavu potvrzují, že lidé s vyšší hladinou omega-3 mastných kyselin EPA a DHA v krvi žijí déle.❤️ V Japonsku dokonce vznikl výzkum, podle kterého jsou tito lidé i „šťastnější“ 🙂 Češi a obecně střední Evropa patří k oblastem s jedněmi z nejnižších hladin EPA a DHA v krvi na světě 👎. Taky je známým faktem, že u nás patří kardiovaskulární onemocnění k nejčastějším příčinám úmrtí. Jasně, není to jen o „omegách“. Alfou omegou je celkový životní styl, nicméně strava je naprosto stěžejním pilířem. Pokud tedy pro sebe můžeme něco dělat, měli bychom si dát do pořádku to, co jíme 🥒🥑🍅Každopádně, i když jíme zdravě, pořád nám ty omega-3 jaksi schází a je potřeba je doplňovat (a taky ubrat na zdrojích omega-6). Já i Honza jsme už v minulosti suplementy užívali a užíváme. Především v těhotenství🤰 jsem byla pečlivá a nezapomínám ani při kojení, protože to je období, kdy tuto složku nezbytnou pro zdravý vývoj, získává miminko od vás. Aktuálně všichni užíváme vysoce kvalitní produkty @nfo.global . Na webu si můžete vybrat z několika variant omega-3, případně si můžete udělat test, který produkt bude právě pro vás ten nej. My jsme si nejvíc oblíbili kapsle krilový olej s astaxanthinem a zkoušíme i tekutý olej s citronovou příchutí. Chci kvitovat, že se mi ani jeden „nevrací“ 👍a necítím takovou tu rybí pachuť třeba hodinu po požití, což se mi produktů jiných značek stávalo. 😵‍💫A skvělé jsou i kapsličky pro děti, které krásně voní po pomeranči a Honzík si je chodí zobat dobrovolně, což je naprostá paráda👍🙂

💝Mám pro vás jako dáreček slevový kód pro první objednávku na 25%. Kód je MARTINA25
#zdravyzivot #zdravi #zdravyzivotnystyl #jidlo
•
Follow
Ví se, že omega-3 jsou pro naše zdraví nezbytné a jsou také známy studie, které dle Státního zdravotního ústavu potvrzují, že lidé s vyšší hladinou omega-3 mastných kyselin EPA a DHA v krvi žijí déle.❤️ V Japonsku dokonce vznikl výzkum, podle kterého jsou tito lidé i „šťastnější“ 🙂 Češi a obecně střední Evropa patří k oblastem s jedněmi z nejnižších hladin EPA a DHA v krvi na světě 👎. Taky je známým faktem, že u nás patří kardiovaskulární onemocnění k nejčastějším příčinám úmrtí. Jasně, není to jen o „omegách“. Alfou omegou je celkový životní styl, nicméně strava je naprosto stěžejním pilířem. Pokud tedy pro sebe můžeme něco dělat, měli bychom si dát do pořádku to, co jíme 🥒🥑🍅Každopádně, i když jíme zdravě, pořád nám ty omega-3 jaksi schází a je potřeba je doplňovat (a taky ubrat na zdrojích omega-6). Já i Honza jsme už v minulosti suplementy užívali a užíváme. Především v těhotenství🤰 jsem byla pečlivá a nezapomínám ani při kojení, protože to je období, kdy tuto složku nezbytnou pro zdravý vývoj, získává miminko od vás. Aktuálně všichni užíváme vysoce kvalitní produkty @nfo.global . Na webu si můžete vybrat z několika variant omega-3, případně si můžete udělat test, který produkt bude právě pro vás ten nej. My jsme si nejvíc oblíbili kapsle krilový olej s astaxanthinem a zkoušíme i tekutý olej s citronovou příchutí. Chci kvitovat, že se mi ani jeden „nevrací“ 👍a necítím takovou tu rybí pachuť třeba hodinu po požití, což se mi produktů jiných značek stávalo. 😵‍💫A skvělé jsou i kapsličky pro děti, které krásně voní po pomeranči a Honzík si je chodí zobat dobrovolně, což je naprostá paráda👍🙂 💝Mám pro vás jako dáreček slevový kód pro první objednávku na 25%. Kód je MARTINA25 #zdravyzivot #zdravi #zdravyzivotnystyl #jidlo
1 month ago
View on Instagram |
9/9
Prohlédnout profil
Copyright © 2024 Zdravě živená - Martina Baťhová — Designed by WPZOOM